Sıkça Sorulan Sorular

İş başvurusu yapmakla ilgili sorularınız varsa, cevaplarınızı burada bulabilirsiniz.

Genel başvuruda bulunabilir miyim?

Tabii ki. Size uygun bir pozisyon bulamazsanız, bize her zaman email göndererek genel başvuruda bulunabilirsiniz. Genel başvuru göndermek için tıklayın

Başvurudan sonra neler oluyor?

Başvurunuzun eksiksiz olup olmadığını ve bu pozisyon için motivasyonunuzla, uygunluğunuzu gözden geçireceğiz. Eğer bu pozisyona uygunsanız, sizi bir telefon görüşmesine davet edeceğiz. Her şey yolunda giderse sizi yüz yüze görüşmeye çağıracağız ve bunun için ihtiyaç halinde seyahat harcamalarınızı karşılamaktan memnuniyet duyacağız.  

Veri güvenliği konusunda ne diyebilirsiniz?

Kendiniz hakkında bize verdiğiniz tüm bilgiler en üst düzeyde gizlilik içinde korunacak ve sadece iş başvurunuz için kullanılacaktır. 

Birden fazla pozisyona başvuruda bulunabilir miyim?

Evet. Yetkinliklerinize uyan iki ya da daha fazla pozisyon varsa, hepsine aynı anda başvurabilirsiniz. Bunun için sadece ""Şimdi başvurun""a tıklamalı, tek bir başvuru için CV ve motivasyon mektubunuzu yüklemelisiniz. Lütfen ilgilendiğiniz pozisyonları (referans numaralarıyla birlikte) mektubunuzda açıkça belirtin.

Hilti'ye nasıl iş başvurusunda bulunabilirim?

Bize iş başvurusu yapmak çok kolay, ayrıca her şeyi online yapabilirsiniz. Kariyer web sitemizdeki iş ilanlarına bakarak başlayabilirsiniz. Şu anda uygun bir pozisyon bulamazsanız, kontrol etmeye devam edin, çünkü büyüyen işimiz sayesinde sürekli yeni pozisyonlara ihtiyacımız oluyor. İlgi alanınıza ve güçlü yanlarınıza uygun bir iş bulduğunuzda, iş tanımının altındaki ""Şimdi başvurun"" bağlantısına tıklayın ve adımları takip edin. 

Başvurumla birlikte hangi belgeleri iletmeliyim?

Sizden en güncel CV'nizle birlikte kısa bir motivasyon mektubu yüklemenizi isteyeceğiz. Bu mektupta neden bu pozisyonla ilgilendiğinizi ve bu pozisyona neler katabileceğinizi tanımlamanızı bekliyoruz. Ayrıca varsa üniversiteden, yaptığınız bir stajdan ya da bir önceki işinizden aldığınız referansınızı yüklemeyi unutmayın.  

Web sitenizde açık pozisyonlar ne sıklıkta güncelleniyor?

Sitemizdeki tüm ilanlar güncel durumdadır. Eğer ilan uzun süredir sitedeyse, pozisyonun hala açık olduğu anlamına gelir. Bu durumda lütfen başvuru yapmaktan çekinmeyin.