Yeni Mezunlar için pozisyonlar

Üniversiteden yeni mi mezun oldunuz? Son sınıfta mısınız? Ya da zaten çalışıyorsunuz fakat daha zorlu ve ileriye dönük bir pozisyon arayışında mısınız?

Belki de uluslararası fırsatlar arıyorsunuz? Üst yönetimle birlikte çalışmak? Yetenekli iş arkadaşları ile çalışmak? Her gün hareketli bir tempoda çalışmak?

Üstün performans gösteren ekibimize katılmaları için yeteneği ve enerjisi yüksek olan dinamik, genç profesyonelleri bekliyoruz.

Daha önce yapılanları sorgulamaya ve fikirlerinizi açıkça söylemeye teşvik edileceğiniz benzersiz bir çalışma kültürüne sahibiz.

Eğer bunlar size uygun geliyorsa, Hilti kariyerinizin başlangıç noktası olabilir. 

"Benim hiç satış deneyimim yoktu ve iş arayışında olduğum sırada, birçok şirket sadece ilgili deneyiminiz olduğu sürece sizinle görüşmek istiyordu. Hilti bu konuda tamamen açık fikirliydi. Onlar hangi bölümden mezun olduğumdan çok benimle ilgilendi."

Andreas Haase, Proje Yöneticisi, Global Lojistik 

Genel İş Fırsatları

Hilti’de çalışmaya başladığınızda, farklı bölümlerden mezun olsalar da aynı düşünce yapısını paylaşan bir takıma katılacaksınız ve heyecanlı, çeşitli bir kariyer yolu için eğitimlerden geçeceksiniz.

İşimizin nasıl yürüdüğünü anlamak için en iyi ve en hızlı yol olduğundan, yeni mezunlarımızın çoğu satışta müşteri yönetimi pozisyonlarında işe başlar. Ayrıca bu potansiyelinizi hem bize hem de kendinize göstermek için de harika bir fırsattır.

İstikrarlı bir şekilde üstün sonuçlar ortaya koyduğunuzda, yeteneklerinizi geliştirmek ve yetkilerinizi genişletmek için sizlere her imkanı sunacağız. Eğer yeni bir görev için hazırsanız, bilgilerinizi şirketin farklı bir alanında uygulamaya veya şirket içinde başka bir göreve hatta dünyanın farklı bir bölgesine geçiş yapmaya karar verebilirsiniz.

Bir sonraki adımınız, pazarlama veya finans, lojistik ya da AR-GE olabilir. Üst yönetim pozisyonları ya da teknik bir görev için uygun kişi olabilirsiniz. Yolunuz ne olursa olsun, en başından itibaren size pek çok sorumlulukla birlikte, kariyerinize hazırlanmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm destek ve eğitimi vereceğiz.

Standart bir satış pozisyonun çok ötesinde

Hilti’de müşteri yönetimi, en profesyonel şekilde yapılan satış danışmanlığıdır. Bu, yeni ilişkiler kurmak, müşterilerle yeni ortaklıklar oluşturmak ve var olan müşterilerle ilişkileri güçlendirmek demektir. Müşterilerimizin çoğu zaten ürünlerimizi biliyor, onlara güveniyor ve onları istiyor olacaklar.

Gerçekten ilham verici projeler üzerinde çalışacağınız, heyecan verici ve sorumluluk sahibi olacağınız bir iştir. Bazı projelerimiz herkesçe bilinen gökdelenler, stadyumlar ve demiryolları olurken, diğerleri insanların hayatını güzelleştirmek için yapacağımız günlük çalışmalar olacak. Örnek olarak, ürünlerimizin çoğu yangın ve deprem esnasında insan hayatını kurtarmak ve binaları korumak için benzersiz olarak tasarlanmıştır.

 

Satış ortamının sizin için uygun olup olmadığından emin değilseniz, Hilti’deki satışın geleneksel telefonla satış işi olmadığından emin olabilirsiniz. Hatta belki şaşıracaksınız ama çalışanlarımızın çoğu mezun olduktan sonra ilk işlerine, müşteri yöneticiliğinden başka bir pozisyona geçmek için başlasalar da, işin keyifli ve gelecek vaat edici olması sebebiyle bu alanda kalmayı seçiyor. En iyi müşteri yöneticilerimizden bazıları, inşaat sektöründe çalışacaklarını asla düşünmemişlerdir. Mühendislik veya işletme ya da tarih veya Fransızca mezunu olabilirler. Her şekilde de, enerjileri, cesaretleri, hızlı düşünebilme yeteneği ve rekabetçi yapıları, bu görevde ilerlemelerini sağlar. Başarının, geçmiş deneyimlerinizden bağımsız, takım çalışması ve yetkinlikler ile beraber geldiği çok iyi bir çalışan çeşitliliğine sahibiz.

Sizi eğitecek, zorlayacak ve ödüllendireceğiz

Hilti’de, başka hiçbir şirkette göremeyeceğiniz şekilde eğitimlerle, çalışanlarımızı geliştiririz. Bunlar, sıkı çalışmalarınız ve üstün başarılarınız sayesinde hak ettiğiniz ödüller olacaktır.

Her ekip üyesi birebir koçluk çalışmalarından yararlanır ve yardıma ya da tavsiyeye ihtiyaç duyduğunuzda kapılar her zaman açık olacaktır. Her yıl kariyer ve performans anlamında herkesi gözlemlediğimiz, oldukça ayrıntılı bir çalışan değerlendirme sürecimiz bulunmaktadır. Bu süreç sayesinde çalışanlarımızın gelişim fırsatlarını ortaya çıkarıyor ve onlara farklı sorumlulukları, kültürleri ve farklı pazarları deneyimleme şansı sunuyoruz  Bu da becerilerinizi geliştireceğimiz, çalışma azminizi yükselteceğimiz ve kariyeriniz için yeni kapılar açacağımız anlamına gelir.

İmkansız gibi görünse de, müşteri yönetiminden İK’ya, Hong Kong’daki finans pozisyonundan Fransa’daki pazarlama pozisyonuna geçen üstün performanslı ekip arkadaşlarımız var.

Adanmışlık, takım çalışması ve istikrarlı sonuçlar elde ederek, Hilti’de çok hızlı şekilde liderlik basamaklarına çıkabilirsiniz. Aslında, satış ekibimizin birçoğu yirmili yaşlarının ortaları ve sonlarında ilk yönetici pozisyonlarına ulaşırlar. Yönetim pozisyonlarımızın %80'i şirket içi terfilerle doldurulmaktadır. Bunu, çalışanlarımıza ne kadar çok değer verdiğimizin bir kanıtı olarak görebilirsiniz.

Sizin için doğru yer olduğumuzdan emin olun

Hilti’ye iş başvurusu yaptığınızda, önce işin içeriğini anlayacaksınız. 

Mülakata çağrıldığınız takdirde, seyahat masraflarınızı karşılayacak, size dürüst ve hızlı bir şekilde geri döneceğiz.

Satış pozisyonlarında sürecin bir parçası olarak, satış ekiplerinin bir gününü göstermek için sizi "saha oryantasyonu"na çıkarırız. Ayrıca, ekiple tanışmak ve sohbet etmek için zamanınız olacak. Bu şekilde,  çalışanlarımızın yetkinlik düzeyini ve müşterilerimize olan bağlılıklarını da hızlı bir şekilde görebileceksiniz.

İş başvurusu için, kolayca iş ilanları sayfamıza [link] gidin ve yeni mezun pozisyonları için aramanızı filtreleyin. Tek seferde birden fazla pozisyon için başvuru yapabilirsiniz. Ya da şu anda sizin için uygun bir pozisyon bulamadıysanız, bize genel başvuru [link] yapın, değerlendirelim.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Sosyal sorumluluk doğamızın bir parçasıdır. Daha iyi bir gelecek inşa etme değerlerimizle doğru orantılı olarak, çalışma ve yaşama koşullarında sürdürülebilir iyileşme için insanların kendi kendilerine yetebilmeleri yönünde destek oluyoruz. 

Sizi masanızdan kalkıp ve kollarınızı sıvayarak, dünyanın sizin olduğunuz kısmında yer alan Kurumsal Sosyal Sorumluluk faaliyetlerine katılmaya teşvik ediyoruz. Gönüllülük için de yeni fikirlerinizi dinlemekten memnun olacağız.