Kariyerinize burada başlayın

Eğer öğrenci ya da mezunsanız veya yüksek lisans yapıyorsanız ve öğrenmeye açsanız, Hilti'yi ileriye taşımak için aradığımız kişi siz olabilirsiniz. 

 

Ödül ve fırsatlar yönünden iş hayatında yükselmek için, kariyerinizi geliştirmek ve hızla ilerlemek için burası mükemmel bir yer. 

Mezun musunuz?

Kariyerinize heyecan verici bir adımla başlamak ve en başından pek çok sorumluluk almak isterseniz, Hilti'den daha dinamik ya da ilerlemeye açık bir yer bulamazsınız. Bize bağlılığınızı, cesaretinizi, tutkunuzu ve merakınızı gösterin, içinizdeki gerçek gücü göstermeniz için size her fırsatı verelim. 

Global bir liderlik görevi için istekli mısınız?

Hilti Outperformer Programı, benzeri olmayan bir global yönetici geliştirme programı olup, kaçırmak istemeyeceğiniz bir deneyimdir. Uluslararası görevler, IMD  Business School, hayat değiştiren bir sosyal sorumluluk projesi, yönetim kuruluyla iletişim... Her şey sizi global liderlik kariyerine hazırlamak için tasarlandı. 

Öğrenci misiniz?

Staj yaparak ya da hem çalışıp hem okuyarak dahil olabileceğiniz bir programla halen üniversitedeyken kariyerinize hızlı bir başlangıç yapın. Eğer öne çıkan ve kariyer hedefleri olan bir öğrenciyseniz, akademik yeteneklerinizi gerçek iş dünyasına uygulamak için bundan daha harika bir fırsat olamaz.