Ödüller

Ödüllerimiz ve takdir

Her yıl çalışanlarımızı bir araya getirerek Hilti hakkında neler hissettiklerini soran tarafsız, kurumsal araştırmaların sonuçlarına göre dünyanın en iyi iş yerleri arasında yer almaktan gurur duyuyoruz.

Ayrıca bazıları inovasyon ve insani etkileri sebebiyle toplumu zenginleştirdikleri kabul edilen bazı ürünlerimizle, çeşitli sektörel tasarım ödüllerine layık görüldük. 

İşveren ödülleri

Dünyanın en iyi işvereni listelerindeki tutarlı derecelerimiz Hilti'de çalışmanın nasıl bir şey olduğunu yüksek sesle dile getiriyor. İşte bazı global ve ulusal derecelerimiz. Yerel kariyer sitelerimizde daha fazlasını da bulabilirsiniz. 

Great Place to Work Ödülleri

Great Place to Work® Enstitüsü, şirketlere güvenilir çalışma ortamı kültürleri yaratmaları ve sürdürebilmeleri için destek olan bir global araştırma, danışmanlık ve eğitim firması. Onlara göre kişisel katkı ve takdir, ödüllendirici bir döngü yaratarak şirketlerin olağanüstü iş performansları yaratmalarını sağlıyor. 

2015 - Hilti Dünyanın En İyi Çok Uluslu Şirketleri sıralamasında 22. oldu

2015 - Hilti Avrupa, Avrupa'nın En İyi İşyerleri sıralamasında 12. oldu

ŞİRKET SIRALAMA
AbbVie 8
Admiral Group 9
Hilti 10
H&M 11
Volkswagen Financial Services 12
Year
2016
Fortune 100 Çalışmak İçin En İyi Şirketler

Her yıl Fortune dergisi, Great Place to Work® ile ortaklaşa kurumsal Amerika'daki en yaygın çalışan memnuniyeti anketini gerçekleştiriyor. Anonim anket iki bölümden oluşuyor: Çalışanlara iş memnuniyeti, yönetim güvenilirliği ve arkadaşlık duygusu hakkında sorular soran Güven Endeksi ve işe alma pratikleri, eğitim, iç iletişim, çeşitlilik çabaları ve ödeme, kar ve takdir programlarına bakan Kültür Denetimi.

2015 - Hilti Amerika, Fortune Çalışmak İçin En İyi 100 Şirket sıralamasında 89. oldu

2015 - Hilti Amerika, Fortune Y Jenerasyonuna Göre Çalışmak İçin En İyi 100 Yer sıralamasında 68. oldu 

ŞİRKET SIRALAMA

Wellstar Health System

87

The Cheesecake Factory 

88
Hilti 89
Adobe Systems 90
Capital One Financial Corporation 91
Year
2015
Website
Sunday Times Çalışmak İçin En İyi 100 Şirket

Britanya'nın seçkin işverenlerinin bu yıllık sıralaması, ulusal iş takviminde yüksek seviyede bir etkinliktir. Sıralamalar tamamıyla çalışan düşüncelerine göre şekillenir; bunun için çalışanlar işteki motivasyonları ve mutlulukları, patronlarının davranış ve değerleri hakkında anonim anketler doldururlar. Veri toplama metotları, çalışan bağlılığı açısında Britanya'nın en kapsamlı araştırması olarak bilinir. 

2016 - Hilti UK, Sunday Times Çalışmak İçin En İyi 100 Şirket sıralamasında 26. oldu

ŞİRKET SIRALAMA
Bravissimo 24
PHD 25
Hilti 26
Penninsula Business Service 27
Cook 28
Year
2015
Ürün tasarım ödülleri

Ürünlerimiz sektördeki en önemli tasarım ödüllerinden bazılarına layık görüldü. İşte güncel başarılarımızdan birkaçı.

iF Ürün Tasarım Ödülü

1954'te verilmeye başlandı, her yıl 37 milletten 2000'den fazla başvuru alıyor. Tanınmış uzmanlar tarafından değerlendirilen başvurular sonucu, iF mühürü kazanan en iyi ürünler olağanüstü tasarım kalitesine sahip kabul ediliyor. Hilti 1957'de ilk iF Ürün Tasarım Ödülü'nü orijinal dübel cihazımız Schlagdübel Gerät ile kazandı ve ürünlerimiz o günden beri ödüller kazanmaya devam ediyor. 

2015 - Hilti 5 iF Ürün Tasarım Ödülü kazandı

2014 - Hilti 8 iF Ürün Tasarım Ödülü kazandı

2013 - Hilti 5 iF Ürün Tasarım Ödülü kazandı

Red Dot Ödülü (Kırmızı Nokta Ödülü)

Bu ödül, ürünleri tasarım inovasyonu, fonksiyonellik, ergonomiklik ve uzun ömürlülük, ekolojik sürdürülebilirlik gibi duygusal içerikler açısından değerlendiriyor. 2015 yılındaki yarışmaya 50 ülkeden 5000 civarında ürün katıldı ve ürünler 40 uluslararası tasarım uzmanından oluşan jüri tarafından değerlendirildi. 2010 yılında bir şirketin hayatı boyunca bir kere kazanabileceği Red Dot Yılın Tasarım Ekibi Ödülü'nü kazanma onuruna eriştik.

2015 - Hilti 6 Red Dot Ödülü kazandı

2014 - Hilti 5 Red Dot Ödülü kazandı

2013 - Hilti 6 Red Dot Ödülü kazandı

2010 – Hilti Red Dot Yılın Tasarım Ekibi Ödülü'nü kazandı