Hilti'de çalışmak

Hilti'ye katılan insanlar belli bir zihniyeti paylaşırlar. Motive ve çalışkandırlar, müşterilerimiz için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Bunun karşılığında inanılmaz derecede farklı ve dinamik bir kariyerin keyfini sürerler. Birçok çalışanımız 20 ya da 30 yıldan beri bizimledir, bu bizim onların katkılarına ne kadar değer verdiğimizin ve ödüllendirdiğimizin göstergesidir.

 

Hilti'yi çalışmak için benzersiz bir yer yapan yüksek performanslı kültürümüzdür; bu da kişisel performans, ekip çalışması ve birbirine destek olmanın uyumundan kaynaklanmaktadır. Biz zorlayıcı ama besleyiciyiz, cüretkar ama güven doluyuz.

Bize kendinizi gösterin, farklı işlere geçmeniz için size fırsatlar sunalım: yurt dışında çalışmak, farklı iş fonksiyonlarını deneyimlemek ve farklı pazarlardaki zorlukların üstesinden gelmek. Hedefleriniz için doğru yeri bulmanın ve heyecan verici bir kariyere imza atmanın en güzel yolu bu. 

Farklı olmaktan korkmuyoruz

Başarımız farklı olmaktan gelir. Yeniliklerimiz, müşterilerimizin işlerini daha hızlı, güvenli ve cesaretle yapmalarını sağlar. 

Geleneklere meydan okuruz. Sizden de bazı şeylerin yapılma şekline meydan okumanızı, yeni fikirlerinizi çekinmeden söylemenizi ve normları değiştirmeye cesaret göstermenizi bekleyeceğiz. İşte bu yüzden üst yönetime düzenli aralıklarla erişebilecek ve düşüncelerinizi iletebileceksiniz. 

 

Burası sıradışı insanların çalıştığı bir iş yeri. Sürekli olarak bir şeyleri geliştirmek için tutku ve enerjiye ihtiyacınızın olacağı bir yer. Her zaman işinizi bitirmek için sorumluluğa, daha iyi şeyler başarma yolunda riskler almak için güvene ihtiyacınızın olacağı bir yer.

Fakat adımlarınızı kendi başınıza atmaktan uzak bir şekilde, her gün müşterilerimizin işlerinde fark yaratmak için ilhamla dolu, farklı özgeçmişlere sahip insanlarla birlikte mükemmel bir şirkette çalışacaksınız. 

Sonuçlar için sizi hızla ödüllendiririz

Başarılı olmak için motive olmanız, bizim de yararımızadır. Bu yüzden eğitiminize yatırım yapıp tüm dikkatimizi kariyer gelişiminize vereceğiz. Buna düzenli, birebir koçluk almanız da dahildir. Bu çok zamanımızı alacaktır, ama biz bunun çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bu şekilde başarılarınızın farkına varıp, hem bizim için, hem müşterilerimiz için, hem de kendi gelişiminiz için performans göstermenize yardımcı olacağız. 

Yeteneklerinizle bizi etkileyin, hazır olduğunuzda size liderlik için fırsatlar sunacağız. Yönetim pozisyonlarımızın %80'inin, içeriden gelen adaylarla dolduruluyor olması bu açıdan çok şey ifade ediyor.

 

Başka hiçbir işte olmadığı kadar detaylı, çalışanlarımızı gözden geçirme sürecimiz var. Şirketteki herkesin performansını, yıllık bazda çalışan bir performans değerlendirme sistemi aracılığıyla takip ediyoruz. Bu sayede, yetenekleri fırsatlarla eşleştirebiliyoruz, çalışanlarımızı mevcut pozisyonlarında geliştiriyor ya da yeni alanlarda veya yeni yerlerde çalışmak için cesaretlendiriyoruz. Böylece çalışanlarımızı kişisel ve profesyonel gelişimleri açısından en uygun pozisyonlara yerleştirebiliyoruz.

Hilti'den başka hiçbir global şirkette, satıştan İK'ya ya da Almanya'da mühendislikten Dubai'de finansa geçiş 

Başarı ve destek, eğlence ve ödülden oluşan bir değerler sistemi

Yüksek performanslı çalışma ortamımız aynı zamanda pozitifliğin merkezi ve bir destek ağıdır. Şirketimizin kurucusunun söylediği gibi: 

"İşimi, her bir insanın başarma ve sorumlu olma isteğini geliştirdiği bir şirket iklimi yaratmak olarak görüyorum, üstelik işte aynı zamanda eğlenerek. Bence yönetimin en önemli görevi ve bir girişimcinin etik sorumluluğu budur."

Şirket kurucusu Martin Hilti

Şirketin büyümesiyle kişisel büyümenin el ele birlikte ilerlediğine, birinin diğerini sürüklediğine inanırız. Bu yüzden çalışanlarımıza çok büyük düzeyde kişisel sorumluluk veririz, böylece girişimci bir ruhla düşünebilir, sağlam bir muhakeme yapabilir ve karar verme özgürlüğüne sahip olabilirler. Bu şekilde kendilerini değerli, güvenilir ve harekete geçmek için güçlü hissederler ve onları her şekilde destekleyeceğimizin bilinciyle başarmak için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar.

Sosyal sorumluluk ve katkıda bulunmak

Dünyada nerede aktifsek, orada kendimizi bir ortak gibi görürüz. Daha iyi bir gelecek yaratma kültürümüze paralel olarak, insanların kendilerine yardımcı olması için onlara yardım ederek, bölgesel yaşama ve çalışma koşullarında hissedilir ve sürdürülebilir bir gelişim sağlamayı hedefliyoruz. 

Bu zihniyet şirketimizin kurucusu Martin Hilti tarafından vurgulanan kişisel bağlılığa gönderme yapmaktadır. Onun için sosyal sorumluluk bir görev ya da zorunluluk değil, yapılması doğal bir şeydir.