Çalışmak için benzersiz bir yeri keşfedin

Hilti'ye hoş geldiniz. Öncü makinelerimiz, teknolojilerimiz, yazılım ve servislerimiz, dünyanın en tutkulu ve yetenekli mühendisleriyle birlikte global inşaat sektörüne güç katıyor. Müşterilerimize bu yenilikçi çözümleri sağlamak için ekibimize katılmak üzere kendini mesleğine adamış, yüksek performanslı insanlar arıyoruz. 

Kendini müşteri bağlılığına adamış, farklı özgeçmişlere sahip insanlardan oluşan benzersiz bir çalışma kültürümüz var. Burası başarının ekip çalışmasına dayandığı, çalışmak için dinamik ve hızlı adımların atıldığı bir yer ve burada limitlerinizi aşmanız için sizi zorluyoruz. Burada her an hissedebileceğiniz özel, canlı bir enerji var.  

120'den fazla ülkede 27.000 civarında çalışana sahibiz. Güçlü ve başarılı pozisyonumuzla önümüzdeki birkaç yılda pazar liderliğimizi sağlamlaştırmak istiyoruz. Bunu başarmak için Hilti'yi ileri taşıyabilecek tutkuya ve mükemmeliyetçiliğe sahip yüksek performanslı insanlar arıyoruz. Onlardan biri siz olabilir misiniz? 

 

Kendimizi daha iyi bir gelecek yaratmaya adadık

Hilti 1941 yılında kuruldu ve küçük bir aile şirketinden güvenilir, global bir işletmeye dönüştü. 

Hedefimiz daha iyi bir gelecek yaratmak. Bununla geride bıraktığımız mirasa her zaman önem vererek, müşterilerimizin daha hızlı, güvenli ve cesaretle çalışmalarına yardımcı olmayı kastediyoruz. Dünyada bıraktığımız izle gurur duymak istiyoruz.  

Ürünlerimizin güvenilirliğini sağlamak için, dünya çapında kendi üretim tesislerimize ve öncü araştırma ve geliştirme merkezlerimize sahibiz. Ana merkezimiz Martin Hilti'nin 75 sene önce şirketi kurduğu yerde, Liechtenstein Prensliği'nin Schaan kentinde yer almaktadır. 

CEO'muzdan sıcak bir hoş geldiniz mesajı

"İlk bakışta bu sektörün hiçbir çekiciliği olmadığını düşünüyorsanız, sizi bizi daha iyi tanımaya davet ediyorum. Kısa sürede, Hilti'de bizim hiç bir şekilde geleneksel olmadığımızı keşfedeceksiniz. Gerçekten de tüm kültürümüz, öncü ürünlerimizden yenilikçi satışlarımıza ve çalışanlarımıza davranma şeklimizden pazarlama metotlarımıza kadar her şeyi farklı yapmaya dayanıyor. 

Daha iyisini yapma tutkumuz; ekip üyelerimizi dinlemek için zaman ayıran, onları sınırları zorlamaları için cesaretlendiren ve her fırsatta kariyerlerini geliştirmelerini sağlayan, değer veren kültürümüzle örtüşüyor. 

 

Sonuç olarak, bugünün jenerasyonu işverenlerinden yeni şeyler bekliyor. Bu yüzden biz de kendimizi heyecan verici, geliştirici ve besleyici bir işveren olarak görmekten keyif alıyoruz."

 

hilti_aboutus_signature_235x147.jpeg

Christoph Loos, Hilti CEO

İleri düzeyde yenilikçi makineler ve teknolojiler

Hangi yüksek profilli projenin inşaat sahasını ziyaret ederseniz edin, büyük ihtimalle Hilti'nin ismini orada göreceksiniz. Tabii ki sadece sınıfının en iyisi makinelerden bahsetmiyoruz. 

Birçok sektörde bir numaralı global tedarikçiyiz, güçlü bir pazar lideriyiz. Ürün skalamız; dünya çapında hastanelerde kullanılan, hayat kurtaran yangın durdurucu teknolojileri, offshore platformlarda verimliliği artıran montaj sistemleri ve deprem koşullarında hayat ve mülkleri koruyan bağlama teknikleri gibi ürünleri kapsamaktadır. Ayrıca bu ürünlerin rakipsiz standartlarımıza uygun kalmasını sağlamak için tüm yazılımları, servisleri ve satış sonrası bakım hizmetlerini de geliştiriyor ve sağlıyoruz.

En önemli odağımız çözüm ortağı olmak, ki bu da kendini birçok farklı şekilde ortaya koyuyor. Çoğu zaman müşterimizin ihtiyacına özel çözüm üretiyoruz. Bu da bizi bugünkü yenilikçi yapımıza dönüştüren en önemli unsur.

Yaptığımız her şey Hilti tarafından araştırılmakta ve tasarlanmaktadır. Yani her zaman gurur duyacağınız bir ürüne sahip olduğunuza emin olacaksınız. 

Büyüleyici girişimlerimiz

Makinelerimiz ve çözümlerimiz tüm dünyada her gün inşaat sahalarında kullanılmaktadır. Tercih edilmemizin sebebi, yüksek hızlı trenlerden en modern stadyumlara ve hayat kurtaran yangın durdurucu teknolojilere kadar dünyanın en yenilikçi projelerine imza atmamızdır. Ürün ve yeniliklerimiz her kıtada insanların daha iyi hayatlar yaşamasına yardımcı olmaktadır.

Üzerinde çalıştığımız projeler hakkında daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin. Umarız, okuduklarınız başarımızın bir parçası olmanız için size ilham verir. 

Tarihçemiz

Martin Hilti'nin 1941'de şirketimizi kurmasından itibaren uzunca bir yol kat ettik ve hala büyümek için tutkuluyuz. Neler başarabileceğimizi anlamak adına, geçmişte başardıklarımıza bakmak bir fikir verecektir.