Lojistikte çalışmak

Yeteneğinizi global lojistik ve tedarik zinciri yönetiminde geliştirmek isterseniz, Hilti'den daha heyecan verici, farklı ve gelişim imkanı bulacağınız bir yer bulamazsınız. 

Lojistik operasyonumuz bizim için özeldir, çünkü kendi tedarik zinciri ağımıza sahibiz; bu, bizim boyutumuzda bir şirket için benzersiz bir şey. 

 

Bu, bulmacanın her bir parçasını görmeniz anlamına gelir. Lojistik dünyasındaki büyük resmi daha iyi anlamanız için farklı fonksiyonlar arasında hareket etmenizi teşvik edeceğiz. Bu şekilde kariyerinizin en başından itibaren günden güne daha dinamik ve daha stratejik bir role soyunacaksınız. Yeni fikirleri duymaya hevesli, açık-kapı kültürüne sahibiz. Böylece iş yapış şeklimizi yönlendirmek ve daha geniş boyutlu işlerde iz bırakmak için harika bir pozisyonda olacaksınız.

Benzersiz bir şekilde çeşitli, katılımcı ve stratejik

Lojistik ekibimizde kariyer, zorlayıcı ve dinamiktir, öncelikli odak noktamız müşterilerimize mükemmel teslimattır. Pozisyonunuz ne olursa olsun, ilk zamanlardan itibaren size birçok sorumluluk vereceğiz; işi kendi kendinize yapabilmeniz için problemi çözmede ya da süreci kolaylaştırmada inisiyatif almanızı sağlayacağız. 

Lojistik ve tedarik zinciri fonksiyonumuz üç temel alana bölünmüştür, bu alanların hepsinde çalışabilirsiniz.

• Malzeme yönetimi: Bu alanda, global ihtiyaca ve fiyat seviyelerine göre ürünlerin üretimini planlarken, en kaliteli ve en uygun hammaddelerin bulunması ve satın alınması yer almaktadır. Ayrıca stok seviyelerinin optimize edilmesi ve stokların doğru zamanda satılıp satılmadığını görmek ve gelecekteki talepleri öngörmek için satış ve pazarlama ekiplerimizle birlikte çalışmak da bu alanın görevleri arasında yer alır.

• Nakliye: Malzemeleri ve ürünleri olması gerektiği yerden almak için uluslararası taşımacılığımızı yönetmek, acil siparişlere ve karmaşık teslimat ihtiyaçlarına cevap verirken her zaman soğukkanlı kalabilmek bu alanın görevleri arasındadır.

• Depolama: Global olarak yüksek miktarlarda hareket eden stoğun, verimli alan kullanımı, tam-zamanında tedarik prensibi ile organize ve sevk edilmesi süreçlerini içerir.

Kariyerinizi ilerletmek için Hilti lojistiği canlı ve ödüllendirici bir yer olarak görecek, yeteneklerinizi geliştirmek için çok fazla fırsat bulacaksınız. Neler yapabileceğinizi bize gösterin, böylece niş alanlarda uzmanlaşabilir, farklı ekipleri yönetebilir, yeni lokasyonlarda çalışabilir ve pozisyonunuzu yeniden tanımlayabilirsiniz.

"Tedarik zincirinin tüm fonksiyonlarını deneyimlemek ve çoğu durumda bunu denizaşırı ülkelerde yapmak için benzersiz bir fırsata sahip olacaksınız. Ekiplerimizi işlerin yapılma biçimine meydan okumaları için gerçekten cesaretlendiriyoruz. Herhangi bir süreci kolaylaştırabiliyorsanız, bunu yapın ve bize gösterin. "

Fabrice Attalah, Global Lojistik Hizmetleri Başkanı

Kariyerinizi çeşitlendirmek, uygun seçimi yapmak ve harekete geçirmek için size destek olacağız

Beklentilerimiz yüksek olduğu için en iyi eğitimi sunarız. Pozisyonunuzda başarılı olmak için ihtiyaç duyacağınız tüm bilgi ve birebir koçluk, kariyer gelişimizin bireysel takibi vb. tüm desteği sağlayacağız.

Çalışanlarımızın performanslarını ve gelişimlerini bir yıllık zaman diliminde gözlemlediğimiz, oldukça kapsamlı değerlendirme süreçlerimiz bulunmaktadır. Bu süreçlerin yardımıyla, farklı sorumlulukları, kültürleri ve pazar sorunları olan takım üyelerimizi geliştirme fırsatını yakalıyoruz. Bu da sizin becerilerinizi genişletebileceğimiz, hırsınızı besleyebileceğimiz ve kariyeriniz için yeni kapılar açabileceğimiz anlamına gelmektedir.

Hilti'de yüksek performans gösteren çalışanlarımız çok hızlı liderlik pozisyonlarına yükselir; yönetim pozisyonlarımızın %80'ini şirket içinden gelen adaylarımız oluşturmaktadır.