İK, finans ve pazarlamada çalışmak

Ofise gelirken heyecan duymak istiyorsanız, Hilti’de çalışmak size hiçbir yerde bulamayacağınız bir kariyer fırsatı sunar. 

Burası, kültürün benzersiz, değişimin çok hızlı olduğu kurumsal bir inovasyon alanıdır. Sonuçta, sektör liderleri olarak yerimizi korumak istiyorsak, kurumsal düzeyde de öncü olmalıyız.

Olağanüstü sonuçlar sergilemek üzere ellerinden gelenin en iyisini yapabilmeleri için çalışanlarımıza ilham verirken sürekli yeni yollar keşfettiğimizden, şirketimizin çok dinamik bir yer olduğunu göreceksiniz.

Her şey insanlarımız, yani hem takım arkadaşlarımız hem de müşterilerimiz için. Ve dünya çapında 23.000'den fazla Hilti takım üyesi olmasına rağmen, herkes, yüksek performans hedefini bir ailenin parçası olma hissiyatı ile birleştirdiğimizi kabul ediyor.             

                                                                        

Asla sıradan olmayan bir ofis işi

Ofis merkezli pozisyonlarımız İK, finans ve pazarlamayı içerir.  Ortalama 'destek' görevlerinin çok ötesinde olan bu ekipler çalışanlarımıza yön vermek, stratejilerimizi yönetmek ve işimizi şekillendirmek için buradalar. Hilti’nin en büyük varlığını oluşturan seçkin hizmetleri müşterilerimize sunmamızda kritik rol oynarlar.

Hilti’yi özel kılan, kurumsal takımın bir üyesi olarak, üzerinde çalıştığınız her projenin en başından en sonuna yani fikir aşamasından teslime kadar uzanan sürece dahil olmanızdır. Her pazarlama ya da finans işi size bu imkanı sağlamaz.

Çeşitli projelerde çalışma ve becerilerinizi geliştirme imkanıyla, Hilti’yi kariyerinizde ilerlemek için canlı ve ödüllendirici bir yer olarak değerlendireceğinize eminiz. Neler yapabileceğinizi bize gösterin ve hatta belki de gelişmiş bir pazar hakkında bildiklerinizi, zorlukları farklı olan gelişmekte olan bir pazara uygulayarak, iş tanımınızı farklı bir iş ortamına dönüştürebilirsiniz.

 

"Burada gerçek bir aile ruhu var ve kelimenin tam anlamıyla istediğiniz zaman herhangi bir direktörün kapısını çalıp içeri girebilirsiniz. Ayrıca bölüm yöneticiniz, hem profesyonel hem de kişisel olarak, yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için çok çaba sarfedecek. "

Amer Antar, Büyük Projeler Müdürü 

Yüksek performansınızı kısa sürede ödüllendiriyoruz

Çalışanlarımızı, bizimle kalmaları hedefiyle eğitiyor ve geliştiriyoruz.

Göreviniz veya kademeniz ne olursa olsun, olağanüstü sonuçlar elde etmeniz için ihtiyacınız olan tüm destek ve bire-bir koçlukla beraber, kariyeriyerinizde ilerlemenize özel önem veriyoruz.

Şirkete ilk katıldığınızda, size büyüme stratejimiz ve şirket kültürümüzle birlikte, dürüstlük, cesaret, takım çalışması ve adanmışlık değerlerimizi içeren 'Hilti yolu'nu tanıtacağız.

Daha sonra size, görevinizde ilerlemeniz için ihtiyacınız olan, profesyonel beceri kazanma, yabancı dil kursu ya da yönetim eğitimleri gibi uzmanlık bilgilerini sağlayacağız.

Çalışanlarımızın performanslarını ve gelişimlerini bir yıllık zaman diliminde gözlemlediğimiz, oldukça kapsamlı değerlendirme süreçlerimiz bulunmaktadır. Bu süreçlerin yardımıyla, farklı sorumlulukları, kültürleri ve pazar sorunları olan takım üyelerimizi geliştirme fırsatını yakalıyoruz. Bu da sizin becerilerinizi genişletebileceğimiz, hırsınızı besleyebileceğimiz ve kariyeriniz için yeni kapılar açabileceğimiz anlamına gelmektedir.  

Yüksek performans gösteren çalışanlarımız Hilti’de çok hızlı bir şekilde liderlik görevlerini üstlenirler ve yönetim pozisyonlarımızın % 80'inde şirket içi adaylar bulunmaktadır. Bu, çalışanlarımıza ne kadar değer verdiğimizin kanıtıdır.

İşi yönetmenin ve şekillendirmenin farklı yolları

Kurumsal ekibimizin bir üyesi olarak, tam anlamıyla gerçek bir takımın parçası olacaksınız. Bizim iş modelimiz, işi çok keyifli ve ödüllendirici hale getiren şeylerden biri olan ekip çalışmasına dayanır.

Üç destek fonsiyonumuz hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

İK

• Çalışanlarımızın Hilti’de kalmak istemelerinin ve aynı aileden bizimle çalışan iki nesil bulabilmemizin nedeni benzersiz kültürümüzdür. İnsan odaklı bir şirket olmanın ötesinde, biz çalışanlarımızın, başarımızın ayrılmaz bir parçası olduğunu biliyoruz. Bu yüzden, en iyi yeteneklerin dikkatini çekmek, onları geliştirmek ve bizimle kalmalarını sağlamak bir numaralı amacımızdır.

• İK ekibinin bir parçası olarak, çalışanlarımızın potansiyellerini çıkarmalarına yardımcı olacağımıza dair sözümüze destek olma, dünya çapındaki pozisyonlarla yetenek sahiplerini buluşturma veya yarı zamanlı ve esnek çalışma olanaklarını teşvik etme konularında çalışacaksınız.

• Ekiplerimize destek olacak insan gelişimine yönelik stratejileri oluşturmak için yöneticilerle çok yakın çalışacaksınız. Bu sayede, işimizin büyümesine de destek olacaksınız. Hep birlikte, Hilti’nin en iyi sonuca ulaşması için yaratıcı ve heyecan verici bir şekilde ekiplerimizi motive edeceğiz.

• Çeşitlilik gösteren, dahil edilen yüksek performanslı takımların olağanüstü sonuçlar elde edeceği inancına dayanan İK stratejimizi şekillendirmeye ve uygulamaya yardımcı olacaksınız. Yaklaşımımız; küresel düşünmek, yerel hareket etmektir.

• İK çalışanlarımızın sorumlulukları, yetenekleri cezbetme ve işe alımlardan, yetkinlik geliştirme ve liderlik eğitimlerine kadar çeşitlilik gösterir.

İK pozisyonlarımızı inceleyin

 

Finans

• Basit matematik hesaplarının ötesinde, önemli projelerin yönetimi ve planlanmasına yardımcı olma ve tavsiyelerde bulunma amacıyla diğer departmanlar ile beraber çalışacağınız bir danışmanlık görevidir. İşiniz, bu projelerin kârlı olup olmadığını anlamaktır.

• Geniş bir ticari konu yelpazesine finansal zekanızı uygulayabilmek için, güçlü bir işletme öngörüsüne ve belli bir piyasa anlayışına sahip olmanızı gerektirir.

• Ayrıca, hayır ve sosyal sorumluluk faaliyetleri, kendi eğitim ve gelişim girişimlerimizle ilgili yatırımlar gibi ticari olmayan konularla ilgili olacaksınız.

• Kariyeriniz ilerledikçe, kârlılık, risk ve planlamadan, pazarlama, satış ve dağıtıma kadar şirketin tüm süreçleri boyunca projeleri incelemek gibi az rastlanan bir fırsata sahip olacaksınız.

• Bir sonraki zorlayıcı işe hazır olduğunuzu kanıtlayın, uzmanlığınızı farklı alanlara aktararak - istikrar veya büyüme, zayıf ya da güçlü kur, gelişen ya da gelişmiş pazarlar -  işin farklı alanlarında yer alabilirsiniz. Bu büyüleyici bir deneyimdir.

• Finans pozisyonlarımız, fiyatlandırma analizi, kredi riskinden finansal muhasebe, finansal kontrolörlüğe kadar çeşitlilik gösterir.
 
Finans pozisyonlarımızı inceleyin

 

 

Pazarlama

• Pazarlama, makineleri, servisleri ve yazılımları içeren ürün geliştirme ve satış stratejimizi yönlendiren pazar dinamiklerini inceleme ve öngörme özelliğinden dolayı, Hilti’nin iş modelinin temelidir.

• Pazarlama ekibinin bir parçası olarak, istikrarlı büyümemiz için uzun vadeli planlama çalışmalarımızda bize katılacaksınız. Oldukça proaktif bir yaklaşımımız var; üç aylık hedeflere bağlı değiliz, bu yüzden de kısa vadeli veya reaktif planlama yapmıyoruz.

• Miktar, kalite ve yenilik açısından ürünlerimize olan müşteri taleplerini belirlemek için, kullanım alışkanlıkları ve tahmini pazar eğilimleri dahil olmak üzere büyük bir veri tabanıyla çalışacaksınız. 

• Bir işletme olarak yaklaşımımız: her şey müşterilerimiz için. Müşterilerimizin, seçkin bir ürünün ne olduğuna dair yüksek beklentileri var. Bu nedenle, pazarlamamız, faaliyetlerimizin geri kalanının stratejilerini ve girişimlerini şekillendirmek için bu öngörüleri nerede kullanacağımıza karar verir.

• Projeleri, bir ürünün tasarım aşamasından müşterinin eline ulaştığı son ana kadarki sürecini görerek, pazarlama dünyasında pek benzeri olmayan değerli bir imkana sahip olacaksınız.

• Pazarlama pozisyonlarımız, ürün, iş kolu, yazılım ve servis yönetiminden pazar araştırması, dijital pazarlama, marka ve iletişim danışmanlığına kadar çeşitlilik gösterir.

Pazarlama pozisyonlarımızı inceleyin