Farklı pozisyonlarımız

Yeteneklerinize, güçlü taraflarınıza, ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize bağlı olarak içten ekibimize katılmanın birçok yolu var. Aşağıda tüm farklı iş pozisyonları ve fırsatları keşfedebileceğiniz ana iş alanlarımızı bulabilirsiniz. 

Satışta çalışmak

İnsanlarla iletişim kurmayı seviyor musunuz? Aynı zamanda enerjik, adanmış ve rekabetçi bir takım oyuncusuysanız, güçlü müşteri ilişkileri inşa etmemize yardımcı olacak mükemmel kişi siz olabilirsiniz.

Mühendislikte çalışmak

Teknolojiye yeteneğiniz var mı? Farklı mühendislik pozisyonlarımız size şantiyelerde danışmanlık yapmak, yeni yazılımlar tasarlamak ya da ARGE inovasyon merkezlerimizde patentli ürünler geliştirmek gibi kapılar açabilir.

İK, finans ve pazarlamada çalışmak

Rutini kırmak ister misiniz? Ofis bazlı pozisyonlarımız sizi dinamik bir kültüre sahip, adımların hızlı atıldığı kurumsal inovasyonun öncü dünyasına davet eder ve orada şoför koltuğunda siz oturursunuz.

Lojistikte çalışmak

Lojistik zorlukları sever misiniz? Başka hiçbir yerde bulamayacağınız ölçekte global bir lojistik yapısına ve kendi tedarik zincirimize sahibiz. Farklı rollere soyunmak ve resmin tamamını tecrübe etmek için harika bir yer.