‘’ En İyi ‘’ Olduğunuz Yer

İnsanlarımızla Tanışın
Dünyanın dört bir tarafında yer alan herhangi bir kapımızdan içeri girdiğiniz andan itibaren, daha büyük bir şeyin parçası olduğunuzu bilirsiniz.
 
Sizi elinizden gelenin en iyisini bulmaya teşvik eden bir ortam ve kültür yarattık ve her ekip üyesini bölgelerinde ve bunun da ötesinde bir sonraki şeyi şekillendirmeye davet ediyoruz. Birlikte daha iyi bir gelecek inşa ediyoruz.

 

BANU - GENERAL MANAGER, TURKEY

Banu, neredeyse 20 yıl önce Hilti’ye katıldığından beri ekibimizin kilit bir üyesi. O zamandan beri O’nun için çok şey değişti… dokuz farklı rol ve Güney Afrika'ya taşınması dahil.
 
Bazen bir sonraki rolü üstlenip üstlenemeyeceğini sorguladı ama hayal ettiğinden daha fazlasını yapabildiğini gösterdi. Geriye dönüp baktığında, Banu Genel Müdürlük bir yana, Pazarlama Direktörü seviyesine geleceğini asla hayal etmemişti. Ekibinin desteği ve çabası ile gerçekten her şeyi başarabilir..
 
“Kendime ‘’Bu gerçekten mümkün mü? Bunu yapabilir miyim?’’ diye sorduğum zamanlar oldu’’

Hilti'de olmak, işin ötesinde, kişisel olarak da harika şeyler anlamına geliyor. Eşi ve oğluyla Güney Afrika'ya taşınmak büyük bir adımdı ancak bu Banu'nun ailesi için daha iyi bir gelecek inşa edebilmesinin Hilti'deki yollarından sadece birisiydi. Oğlu da bu maceranın her anından keyif aldı!

 

ALEXIS, KİMYASAL DÜBELLER ÜRÜN MÜDÜRÜ, Amerika

Alexis ile henüz üniversitedeyken bağlantı kurduk ve kısa süre sonra bize katıldı. İlk başta kendisinin nereye uyacağını göremedi ancak Hilti’deki mentorü  yolunu bulmasına yardım etti. Alexis, ister bir kirişi yerinde tutan bir dübel olsun, ister mühendislik hakkında bilgi edinmek için Hilti'yi ziyaret eden çocukların yüzlerini görmek olsun, çalışmalarının somut sonuçlarını görebilmeyi seviyor. Üç finalistten biri olarak, her zaman ziyaret etmek istediği bir yer olan Liechtenstein global merkezimizde yeni bir proje üstlendi.
 
"28 yaşındakiler başka yerlerde böyle projelerde yer almazlar."

Alexis ihtiyacı olduğunda yardım istemekten çekinmez ve ekibinin de onun arkasında olduğunu bilir. Daha önce hiç yapmadığınız görevleri yapmak her zaman kolay değildir, bu nedenle bunları yapmak için gereken tüm araçları ve desteği sağlıyoruz. Alexis için bu, işin ötesine ve gönüllü faaliyetlerine kadar uzanıyor.

 

ANDREW, ÖĞRENME VE GELİŞİM MÜDÜRÜ, SINGAPUR

20 yıldan fazla süredir Hilti ekibinde olan Andrew, kendisinin bile yapabileceğini bilmediği birçok rolü dünyanın dört bir yanında üstlendi. Andrew'un sürekli bahsettiği teşvik edilmek ve destek görmek olmasaydı, yol boyunca önüne çıkan birçok büyük fırsat göz korkutucu gelebilirdi.

"Hilti, nerede olduğunu henüz tam olarak bilmeseniz bile, sizi gerçekten istediğiniz yere götürebilir."
 
Andrew, dünyanın dört bir tarafındaki bireyleri destekleyerek potansiyellerini tam olarak gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor. Artık bu ona çalışmak gibi gelmiyor, kariyerlerini geliştirdiği ve neler başarabileceklerini gösterdiği harika insanlarla zaman geçiriyor.

 

CELYNDA, GLOBAL ‘LIVE’ PRESENTER & DİJİTAL SATIŞ DANIŞMANI, FRANSA

Celynda bizimle satışta başladı, ve 2 hafta içinde daha önce hiç çalışmamış olduğu bir bölgede görev aldı. Satışta olmak Celynda’ya, kendi programını planlama özgürlüğü sağladı ve etkileşim, destek ve müşteri kazananımlarıyla özgüveninin artmasına yardımcı oldu. 
 
“Müşterilerimizin felsefesini öğrendim. Onlar adına düşünmüyorsunuz, onların düşüncelerini göz önünde bulunduruyor ve bir çözüm öneriyorsunuz. Kendileri için işe yarayan bir şey inşa etmelerine yardım ediyorsunuz. "

 
Kesin olan bir şey vardı, Celynda'nın bir sonraki rolü müşteri ilişkileri unsurunu içermeliydi. Şimdi, gerçek zamanlı olarak etkileşimde bulunan ürün tanıtımlarının yıldızı. Kamera arkasına geçmek ve canlı yayın yapmak, Celynda'nın hızla geliştirdiği bir yetenek olan hata için çok az yer olduğu anlamına geliyor. Dünya sahnesindeki izleyicilere Hilti’yi temsil ediyor.

 

NIELS, DİREKT SABİTLEME GLOBAL PAZARLAMA DİREKTÖRÜ, LIECHTENSTEIN

Niels bize on yıl önce katıldı ve işin birçok farklı yönünü deneyimledi. Her şey Amsterdam'daki Satış rolünde başladı ve Niels'ın Hilti’deki ilk büyük mücadelesini verdiği yerde burası: 100.000 Euro getiren bir bölgeyi 1 milyon getiren bir bölgeye çevirmek. Satış rolünden ayrılalı bir süre olmasına rağmen hala her ziyaretinde, hem müşteriler hem de çalışma arkadaşları onu sıcak bir şekilde karşılıyor.
 
‘’Takım Liderim geldi ve bana: Şimdi sana yeni bir meydan okuma fırsatı veriyoruz, Pazarlama Direktörlüğü rolü. Hala neden bana bunu yapma şansını verdiklerini bilmiyorum, ama beni ben yapan şey buydu".

Şimdi Niels'in, Hilti’deki tüm tecrübesini Direkt Sabitleme, Pazarlama ekibimizde çalışmak için ortaya koyduğunu göreceksiniz. Hilti'de pazarlama, üniversitede öğrendiklerinizden çok daha geniş bir yelpazededir – ve bunu bizzat yaparak öğrenirsiniz.

 

TOBIAS, GLOBAL ÜRETİM İNOVASYON MÜDÜRÜ, LIECHTENSTEIN

Hilti'deki yeniliğin gelişmesi gerekiyordu ve Tobias, inovasyon girişimimiz Hungry Lion ile bunun gerçekleşmesinde büyük bir rol oynadı. Artık üretimdeki herkes fikirlerini sunabilir ve duyulmasını sağlayabilir.
  
Stratejik ve yaratıcı çalışmayı birbirine bağlayabileceğim bir roldeyim. Bu rol, değişimi mümkün kılıyor ve heyecan verici gelişimlerin ellerimden geçmesine izin veriyor. Herkes için nasıl bir gelecek inşa ettiğimizi görebiliyorum. 
 
Tobias, fikir aşamasından üretime kadar aktif bir rol oynuyor. Her zaman yeni şeyler deniyor, neyin mümkün olabileceğini ve işin ilerlemesine nasıl yardımcı olabileceğini keşfediyor. Tobias’ın ekibi için sırada ne olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz.